Sprzedaż aut

Auta nowe

W salonie wystawowym można obejrzeć nowe auta kliku wiodących marek, m.in. VW, Skody, Fiata. Sprzedajemy auta osobowe, kempingowe, dostawcze i ciężarowe. Zajmujemy się obsługą finansową transakcji i ubezpieczeniami.

Auta używane

Nasz komis to najwyższy standard obsługi i zadowolenie zarówno kupujących jak i sprzedających.

W przypadku chęci zakupu auta z naszej oferty do Państwa dyspozycji jest stacja diagnostyczna, dajemy możliwość szczegółowego sprawdzenia stanu auta bez ponoszenia przez kupującego jakichkolwiek kosztów. Oferujemy również kompleksową obsługę przy kredytowaniu zakupu auta, wszystkie formalności załatwiamy na miejscu.

Auta demonstracyjne

Jednym z profili naszej działalności jest sprzedaż aut używanych pochodzących od polskich dealerów, a wykorzystywanych do jazd testowych. Auta te mają przebiegi oscylujące około 5.000 km, a ich stan jest zbliżony do aut fabrycznie nowych.

Komis samochodowy UNICAR – Jaguścik

Sprzedając auto za pośrednictwem naszego komisu mają Państwo pewność, że auto będzie pod opieką najlepszych fachowców na dozorowanym i monitorowanym placu. Zostanie ono odpowiednio wyeksponowane i opisane, a ogłoszenia pojawią się w mediach i internecie (m .in. w portalach moto.gratka.pl, allegro.pl oraz otomoto.pl). Jeżeli nie uda nam się sprzedać samochodu nie ponoszą Państwo żadnych kosztów, w przypadku zbycia pojazdu nasza prowizja jest bardzo atrakcyjna.