Bosch Car Service

Serwis samochodowy Bosch

Serwis samochodowy Bosch to obsługa zarówno samochodów z silnikami benzynowymi, jak i Diesla. Zakres oferowanych usług w stacji serwisowej obejmuje cały samochód: diagnostyka i naprawa elektroniki samochodowej, układów ABS, ASR, ESP, silników, zawieszeń, pomiary parametrów trakcji. W naszym serwisie znajdą Państwo wszechstronną obsługę w zakresie mechaniki samochodowej jak podstawowych czynności obsługowych: wymiana pasków rozrządu, amortyzatorów, sprzęgieł, a także wymiana oleju.

Państwa auto otrzyma specjalną książeczkę serwisową Bosch, w której odnotowywane będą wszelkie czynności obsługowe. Na części i robociznę udzielamy oczywiście gwarancji. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

 

Serwisujemy auta na gwarancji

Zgodnie z prawem nie muszą Państwo zlecać przeglądów okresowych i bieżącej obsługi auta w ASO producenta samochodu! Dzięki zmianom w prawie można teraz wybrać rozwiązanie dla siebie najkorzystniejsze pod względem ekonomicznym i jakościowym.

Wybierając Bosch Car Service UNICAR – Jaguścik jako wykonawcę przeglądu zachowają Państwo gwarancję producenta auta [podstawa prawna: Dz.U.Nr 38, poz.329 oraz Rozporządzenie rady ministrów z dnia 08.10.2010 (Dz.U.Nr 198, poz.1315)].

 

Bosch Car Service to idealny wybór dla Państwa auta

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem urządzeń z zakresu techniki motoryzacyjnej i elektronarzędzi. Bosch Car Service to marka z wieloletnią tradycją, słynąca na świecie z wysokiego standardu oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiego standardu oferowanych usług jest celem nadrzędnym dla każdego warsztatu Bosch Car Service. Wsparcie ze strony koncernu Bosch zapewnia dostęp do najnowszych technologii i narzędzi oraz systemów diagnostycznych.

Ponieważ grupa Bosch jest wiodącym producentem części i technologii dla przemysłu motoryzacyjnego praktycznie każdy samochód zawiera w sobie części Bosch, a my dokładnie wiemy jak serwisować Państwa samochód. Zaawansowana diagnostyka samochodowa to skuteczne rozwiązanie problemów i minimalizacja kosztów związanych z niewłaściwą oceną przyczyn usterki.

 

Zapraszamy do Bosch Car Service w Radomsku

Grono naszych stałych klientów systematycznie się powiększa: obsługujemy nie tylko samochody z terenu Radomska i powiatu radomszczańskiego ale też z powiatu piotrkowskiego, częstochowskiego, bełchatowskiego i pajęczańskiego. Firma UNICAR – Jaguścik dziękuje wszystkim za zaufanie i życzy długiej, bezproblemowej eksploatacji samochodów!

Poza standardowym zakresem usług świadczonych w ramach sieci Bosch Car service oferujemy również: montaż i serwis instalacji gazowych, car audio i GPS, specjalistycznych systemów alarmowych i antykradzieżowych, serwis ogumienia.