import aut

Auta demonstracyjne

Jednym z profili naszej działalności jest sprzedaż aut używanych pochodzących od polskich dealerów, a wykorzystywanych do jazd testowych. Auta te mają przebiegi oscylujące około 5.000 km, a ich stan jest zbliżony do aut fabrycznie nowych.

komis samochodowy

Auta komisowe

Sprzedając auto za pośrednictwem naszego komisu mają Państwo pewność, że auto będzie pod opieką najlepszych fachowców na dozorowanym i monitorowanym placu. Zostanie ono odpowiednio wyeksponowane i opisane, a ogłoszenia pojawią się w mediach i internecie (m.in. w portalach moto.gratka.pl, allegro.pl oraz otomoto.pl). Jeżeli nie uda nam się sprzedać samochodu nie ponoszą Państwo żadnych kosztów, w przypadku zbycia pojazdu nasza prowizja jest bardzo atrakcyjna.

UWAGA! - tylko u nas takie warunki

W przypadku chęci zakupu auta z naszej oferty do Państwa dyspozycji jest Stacja Diagnostyczna, dajemy możliwość szczegółowego sprawdzenia stanu auta bez ponoszenia przez kupującego jakichkolwiek kosztów. Oferujemy również kompleksową obsługę przy kredytowaniu zakupu auta, wszystkie formalności załatwiamy na miejscu.